PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantime

Prezantime
Prezantohuni Në Forum, Të Njihemi Më Mirë Së Bashku

63323Sun 25 Nov - 13:26
fcinter098 hellooo??/
Asnjë mesazh i ri

InteristatBet

InteristatBet
       Lojë Që Zhvillohet c'Do Javë Në Forumin Tonë. Ne Vendosim Ndeshjet e Serie A Ndërsa Juve Ju Duhet Të Parashikoni Rezultatin e Tyre [1/X/2]. Për c'Do Ndeshje Të Parashikuar Saktë Do Të Shtohen Pikët Perkatëse Të Fituara Nga Ju *(Për Më Shumë Lexoni Rregullat Në Këtë Kategori)

22Tue 13 Sep - 23:31
eN : Klasifikimi i Pikeve Per Ndeshjet e Parashikuara Saktë
Asnjë mesazh i ri

Apliko për Staff

Apliko për Staff
Këtu Mund Të Aplikoni Për Tu Bërë Pjesë e Staffit Të Forumit

436Mon 5 Dec - 10:23
eN Hey Ckemiiiii
Asnjë mesazh i ri

Sygjerime, Ndihmë Dhe Ankesa

Sygjerime, Ndihmë Dhe Ankesa
Sygjerime Dhe Mendimet Tuaja Për Përmirësimin e Forumit, Ndihmë Rreth Paqartësive Si Dhe Ankesat Që Mund Të Keni

14Fri 15 Apr - 8:08
Fc.Inter Albanian Kodi FBML per ndeshjet live te Interit!
Asnjë mesazh i ri

Lajmërime Nga Staffi & Rregullorja e Forumit

Lajmërime Nga Staffi & Rregullorja e Forumit
 
Lajmërime Të Ndryshme Nga Stafi Dhe Rregullorja e Interistat.Com

22Wed 1 Aug - 6:20
TanInter Antarësimi përmes Facebook

 Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter

 
Asnjë mesazh i ri

Info Fc.Inter

Info Fc.Inter
Informacione Rreth Ekipit Zikaltër

615Sat 1 Oct - 5:47
Interisti_Vlonjat Historia e Klubit Zikalter
Asnjë mesazh i ri

Lajme Fc.Inter

Lajme Fc.Inter
19271935Sun 25 Nov - 14:05
fcinter098 GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.
Asnjë mesazh i ri

Lojtarët Dhe Tekniku

Lojtarët Dhe Tekniku

Informacione Rreth Lojtarëve Dhe Stafit Drejtues Zikaltër

3940Sun 25 Nov - 14:03
fcinter098 99. Antonio Cassano
Asnjë mesazh i ri

Diskutojmë Së Bashku

Diskutojmë Së Bashku

Diskutojmë Së Bashku Mbi Ekipin Zikaltër. Mirëpresim Mendimin Tuaj...

761Mon 26 Nov - 0:28
fcinter098 Merkato Juaj
Asnjë mesazh i ri

Ndeshjet

Ndeshjet
Ndeshjet e Ekipit Zikaltër. Le Ti Komentojm Së Bashku...

1622Wed 28 Dec - 6:35
eN Ol. Marseille-Inter(Liga e Kampioneve,Raundi i 16,ndeshja e parë)
Asnjë mesazh i ri

Lojtarët Legjendë

Lojtarët Legjendë
Informacione Rreth Lojtarëve Të Ndryshëm Që Kanë Lënë Gjurmë Në Historinë e Klubit Zikaltër

36Fri 22 Apr - 19:48
hekuran-dr@hotmail.com Giuseppe Meazza (Balilla) 1910-1979
Asnjë mesazh i ri

Galeria

Galeria
3251Wed 21 Dec - 11:21
eN Inter Milan VS Lecce 4 - 1 All Goals & Highlights
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhe
Sondazhe Të Ndryshme. Jepni Dhe Ju Mendimin Tuaj

1137Thu 19 Jan - 2:39
adis salii Cilin lojtar Interi Duhet ta Transferoj Lavezzi apo Tevez?

  Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote

 
Asnjë mesazh i ri

Lajme Te Ndryshme

Lajme Te Ndryshme
Lajme Të Ndryshme Rreth Futbollit Nëpër Botë

530532Tue 6 Sep - 4:33
TanInter Vermaelen do  të mungojë gjashtë javë
Asnjë mesazh i ri

Champions League & Europa League

Champions League & Europa League

1111Wed 14 Sep - 4:01
Il Bauscia UEFA Europa League *(Grupi I / J / K / L)
Asnjë mesazh i ri

UEFA Euro 2012

UEFA Euro 2012
Gjithçka Rreth Kampionatit Europian 2012 [Poloni-Ukrainë]. Ndeshjet Dhe Diskutime Të Ndryshme Rreth Kombëtareve Pjesmarrëse

1241Wed 7 Sep - 0:09
TanInter Euro 2012:    Kapelo : Ende punë drejt Euro 2012-s

  Argëtimi & Zbavitje Në Forum

 
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime

Shkarkime
 
Download Center. Filma / Mp3 / Programe / Lojra

5861Tue 13 Dec - 23:08
eN Motogp 3 [Torrent File]
Asnjë mesazh i ri

Tema Të Lira

Tema Të Lira
Tema Të Lira Në Forum. Bisedojmë Së Bashku Rreth Asaj Që Ju Pëlqen Më Shumë Të Flisni

2246Fri 22 Apr - 10:42
tifo_ultras Foto, Video , Linqe interesante
Asnjë mesazh i ri

Lojra Në Forum

Lojra Në Forum
Lojra Të Ndryshme Midis Antarëve Të Forumit

695Fri 26 Oct - 9:20
indritdedej1 Sportisti me shkronjë
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 4891 artikuj
Forumi ka 1976 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri valmir.islami.77
23 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 23 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 389 më Sun 13 Feb - 8:54

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : bing
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 5 days
Legjenda : [ Administrator/e ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Designer ][ Uploader ][ V.I.P Member ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur