Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Antarësimi përmes Facebook

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TanInter
Co-Admin
Co-Admin
TanInterAntarësimi përmes Facebook  Empty
MesazhTitulli: Antarësimi përmes Facebook    Antarësimi përmes Facebook  EmptyWed 1 Aug - 6:20

Antarësimi përmes Facebook  Facebook-logoTë nderuar anëtarë të forumit , stafi ynë ka vënë në funksion mundësinë e regjistrimit në forum përmes llogarisë tuaj në rrjetin social Facebook .
Për të pasur një llogari në forum nga kjo mënyrë e re e anëtarsimit ju duhet ti ndiqni këto hapa :


1.Klikoni tek butoni IDENTIFIKOHU , në menunë kryesore .
2.Pasi të hapet faqja , klikoni në opsionin Connect with Facebook ose Kycu , pas 5 sekonave punë në një dritare Facebook-u , ju do të lidheni me Forumin Interistat.Com .
3.Pasi të kryhet kjo procedurë , ju mbetet vetëm të zgjidhni fjalëkalimin dhe të bëheni pjesë e përhershme e Interistat.Com , duke qenë të informuar në cdo sekond me gjithcka rreth klubit Zikaltër .

---------------------------------------------------------------

Bëhuni pjesë e forumit dhe përfitoni nga avantazhet që ju jepen të gjithë anëtarëve.


Faleminderit për mirëkuptim.
Stafi Interistat.Com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Antarësimi përmes Facebook
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ALO nga FACEBOOK

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare :: Lajmërime Nga Staffi & Rregullorja e Forumit-
Kërce tek: