PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

 Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Info Fc.Inter

Info Fc.Inter
Informacione Rreth Ekipit Zikaltër

615Sat 1 Oct - 5:47
Interisti_Vlonjat Historia e Klubit Zikalter
Asnjë mesazh i ri

Lajme Fc.Inter

Lajme Fc.Inter
19271935Sun 25 Nov - 14:05
fcinter098 GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.
Asnjë mesazh i ri

Lojtarët Dhe Tekniku

Lojtarët Dhe Tekniku

Informacione Rreth Lojtarëve Dhe Stafit Drejtues Zikaltër

3940Sun 25 Nov - 14:03
fcinter098 99. Antonio Cassano
Asnjë mesazh i ri

Diskutojmë Së Bashku

Diskutojmë Së Bashku

Diskutojmë Së Bashku Mbi Ekipin Zikaltër. Mirëpresim Mendimin Tuaj...

761Mon 26 Nov - 0:28
fcinter098 Merkato Juaj
Asnjë mesazh i ri

Ndeshjet

Ndeshjet
Ndeshjet e Ekipit Zikaltër. Le Ti Komentojm Së Bashku...

1622Wed 28 Dec - 6:35
eN Ol. Marseille-Inter(Liga e Kampioneve,Raundi i 16,ndeshja e parë)
Asnjë mesazh i ri

Lojtarët Legjendë

Lojtarët Legjendë
Informacione Rreth Lojtarëve Të Ndryshëm Që Kanë Lënë Gjurmë Në Historinë e Klubit Zikaltër

36Fri 22 Apr - 19:48
hekuran-dr@hotmail.com Giuseppe Meazza (Balilla) 1910-1979
Asnjë mesazh i ri

Galeria

Galeria
3251Wed 21 Dec - 11:21
eN Inter Milan VS Lecce 4 - 1 All Goals & Highlights
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhe
Sondazhe Të Ndryshme. Jepni Dhe Ju Mendimin Tuaj

1137Thu 19 Jan - 2:39
adis salii Cilin lojtar Interi Duhet ta Transferoj Lavezzi apo Tevez?
 Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur