PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Merkato Juaj


Diskutojmë Së Bashku11eN5660Mon 26 Nov - 0:28
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.


Lajme Fc.Inter0fcinter0981820Sun 25 Nov - 14:05
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  99. Antonio Cassano


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098923Sun 25 Nov - 14:03
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  61 Luca Garritano


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter0981080Sun 25 Nov - 14:00
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  52. Andrea Romanò


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098873Sun 25 Nov - 13:57
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  21. Wálter Gargano


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098850Sun 25 Nov - 13:54
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  31. Álvaro Pereira


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098729Sun 25 Nov - 13:48
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  81. Samuele Longo


Lojtarët Dhe Tekniku1Fc.Inter Albanian934Sun 25 Nov - 13:37
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  82. Daniel Bessa


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098650Sun 25 Nov - 13:30
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  hellooo??/


Prezantime0fcinter098788Sun 25 Nov - 13:26
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  77.Raffaele Di Gennaro


Lojtarët Dhe Tekniku0fcinter098622Sun 25 Nov - 13:24
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Sportisti me shkronjë


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Lojra Në Forum44tifo_ultras2021Fri 26 Oct - 9:20
indritdedej1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Daily Express : De Jong-Inter ,Mancini jep dritën jeshile për...!


Lajme Fc.Inter0eN1983Sat 11 Aug - 5:29
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..."


Lajme Fc.Inter0eN2168Fri 10 Aug - 4:30
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Juan: "Urime Pupi..."


Lajme Fc.Inter0eN1810Fri 10 Aug - 4:09
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Sneijder fton De Jong në Inter


Lajme Fc.Inter0eN1821Fri 10 Aug - 3:57
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong "


Lajme Fc.Inter0eN1779Fri 10 Aug - 3:44
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Sky - Maicon ,gjithnje Real dhe Chelsea ne pole position


Lajme Fc.Inter0Andi Albania1074Thu 9 Aug - 20:38
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Alberti i sigurt: "Ramirez nuk shkon ne Inter"


Lajme Fc.Inter0Andi Albania831Thu 9 Aug - 20:27
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Giordano: "Pazzini-Napoli , ndoshta mund te behet"


Lajme Fc.Inter0Andi Albania1271Thu 9 Aug - 20:19
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Benatia: "Handanovic nje fenomen, e meriton Interin"


Lajme Fc.Inter0Andi Albania897Thu 9 Aug - 20:10
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Para ndeshjes, tension jashte stadiumit:24 te arrestuar


Lajme Fc.Inter0Andi Albania806Thu 9 Aug - 9:45
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Inter-Hajduk: Formacionet Zyrtare


Lajme Fc.Inter0Andi Albania851Thu 9 Aug - 7:43
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Ne Hollande: "Morati degjon Sneijder. Tani De Jong ..."


Lajme Fc.Inter0Andi Albania958Wed 8 Aug - 19:40
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Mediaset - Pas Cavani , De Laurentis deshiron Pazzini-n (09.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania1309Wed 8 Aug - 19:34
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Daily Star :De Jong-Inter...? Lamtumirë Premier Ligë!


Lajme Fc.Inter0eN887Wed 8 Aug - 6:30
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Të ftuarit e Stramaccionit për ndeshjen kundër Hajduk Split


Lajme Fc.Inter0eN996Wed 8 Aug - 6:18
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Miqësore në mes 17 dhe 19 gushtit .Kundërshtari...!


Lajme Fc.Inter0eN1281Wed 8 Aug - 0:21
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Fernando, M'Vila dhe Gargano :Interi po i vëzhgon


Lajme Fc.Inter0eN1071Wed 8 Aug - 0:12
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Lucas konfirmon bisedimet me PSG


Lajme Fc.Inter0eN860Tue 7 Aug - 23:55
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  EL:Hajduk Split ,skuadra anti-Inter


Lajme Fc.Inter0eN1013Tue 7 Aug - 23:37
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Di Marzio:"Tottenham ben presion per Julio Cesar" (08.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania880Tue 7 Aug - 19:42
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Ne Rusi: "Inter ka gati kontraten per Dzagoev" (08.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania812Tue 7 Aug - 19:36
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  GdS - Inter ne ndekje mbrojtesish: Emrat ne diskutim ... (07.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania853Mon 6 Aug - 19:46
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Petralito: "Robben-Inter? Nuk mundet , kushton shume" (07.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania774Mon 6 Aug - 19:34
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Peshendetje


Prezantime0Endrit-17864Sun 5 Aug - 4:42
Endrit-17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Sot Inter kthehet ne Appiano (05.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania997Sun 5 Aug - 0:52
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  CdS - Midis Andreolli dhe Diakite eshte edhe Musacchio (05.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania846Sun 5 Aug - 0:48
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Ne France:"Chelsea , largohet nga gara per Maicon? Tani PSG..." (05.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania954Sun 5 Aug - 0:40
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Edhe PSG po mendon për Lucas .Por ende...!


Lajme Fc.Inter0eN913Sat 4 Aug - 6:01
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Interit mund ti mungoj...në ndeshjen e dytë kundër Hajduk Split


Lajme Fc.Inter0eN820Fri 3 Aug - 22:47
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  88. Marko Livaja


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian709Fri 3 Aug - 22:17
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  Emergjence ne mbrojtje: Eshte sfida midis Juve-Inter per Andreolli ... (04.08.2012)


Lajme Fc.Inter0Andi Albania915Fri 3 Aug - 22:14
Andi Albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  8. Rodrigo Palacio


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian694Fri 3 Aug - 22:14
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  41. Alfred Duncan


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian675Fri 3 Aug - 22:12
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  24. Marco Benassi


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian699Fri 3 Aug - 22:10
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  17. MacDonald Mariga


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian692Fri 3 Aug - 22:08
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  16. Gaby Mudingayi


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian698Fri 3 Aug - 22:05
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  14. Fredy Guarin


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian696Fri 3 Aug - 22:03
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare Empty

  44. Matteo Bianchetti


Lojtarët Dhe Tekniku0Fc.Inter Albanian682Fri 3 Aug - 21:59
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: