Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Foto, Video , Linqe interesante

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_ValiFoto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante EmptySat 9 Apr - 10:41

Hapa kte tem duke pasur parasysh se disa nga ju kan postuar nga nje gje te till pikerisht qe lidhet me kte tem.. por per arsye qe mos te hapen per secilen video nje Tem e re.. vendosa ta hap nje tem keshtu qe lexoni me posht dhe vazhdojm tutje..


Në kte tem postohen te gjitha qoft video apo foto apo linqe qe qdo kujt i duket interesante .. dmth nuk ka problem se ku e merr linkun e videos apo te fotos.. qe poston ktu.. thjesht permbajtja e ketyre gjerave te jet interesante.. besoj se do e kuptoni.. p.sh nese ndonjeri nga antaret sheh ne ndonje faqe ne internet ndonje video apo foto edhe i duket qe esht interesante.. ateher ktu mund ta vendos qe ta shikojm te gjith se bashku.. por kam dhe nje lutje.. nese dikush vendos nje video apo foto. apo Link interesant ju lutem qe se paku te shkruajn 2 rreshta se per qka behet fjal.. dmth qe perafersisht te kemi ne dijeni se per qka behet fjal.. ok besoj se jemi te qart...
edhe nje gje.. per ata qe kan problem se si ta vendosin videon .. preferoj qe vetem linkun ta postojn edhe permbajtjen e videos ne pika te shkurta dhe stafi jon do e bej te mundur videon te hapet ne forumin ton ok pra Argetim te kendshemInter Vali Foto, Video , Linqe interesante 628216


Edituar për herë të fundit nga Inter_Vali në Sat 9 Apr - 10:50, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_ValiFoto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Re: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante EmptySat 9 Apr - 10:44

po e filloj un i pari qe ta keni me te qart.. eheheh
shikoni se qka ben David Beckham eheheh i madh esht ky...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
23ElCaliente
Anëtar
Anëtar
23ElCalienteFoto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Re: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante EmptySat 9 Apr - 13:21

Inter_Vali shkruajti:
po e filloj un i pari qe ta keni me te qart.. eheheh
shikoni se qka ben David Beckham eheheh i madh esht ky...


"shikoni se qka ben David Beckham eheheh i madh esht ky..." ky eshte shpjegimi i videos Smile))))))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultrasFoto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Re: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante EmptyThu 21 Apr - 11:44

https://www.youtube.com/watch?v=aaOh68VO2mM

tifozat e Prishtines ( PLISAT ) , rrahen me polic (a.c.a.b) dhe sulmojn shkijet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultrasFoto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Re: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante EmptyFri 22 Apr - 10:42

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Foto, Video , Linqe interesante Empty
MesazhTitulli: Re: Foto, Video , Linqe interesante   Foto, Video , Linqe interesante Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foto, Video , Linqe interesante
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prezantimi i Giampaolo Pazzini. *(Foto & Video)
» Disa Foto Te Lojtareve Te Modifikuara
» Foto nga ndeshja Genoa 0-1 Inter
» Foto nga ndeshja Inter 4-1 Lecce
» Loje Me Foto Te Sportisteve Te Ndryshem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Argëtimi & Zbavitje Në Forum :: Tema Të Lira-
Kërce tek: