Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Motogp 3 [Torrent File]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eNMotogp 3 [Torrent File] Empty
MesazhTitulli: Motogp 3 [Torrent File]   Motogp 3 [Torrent File] EmptyTue 13 Dec - 23:08

Motogp 3 [Torrent File] Motogp3-20050126020746412_640w

Si ta Shkarkojm dhe Instalojm:
1.Kliko ne butonin DOWNLOAD dhe shkarko “13pgotom.ISO”.
2.Mount me Power Iso ose Demon Tool.
3.Fillo instalimin

Performancat e Rekomanduara:
* OS: Win98 / ME / Windows 2000 / XP
* CPU: 1Ghz Processor
* RAM: 128Mb Ram
* HDD: 950Mb free space
* Graphics: DirectX compatible graphics
* DirectX: Version 9.0c

Nqs keni problem gjate Instalimi na lini nje mesazh dhe ne do ju ndihmojme

Motogp 3 [Torrent File] Download_button
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Motogp 3 [Torrent File]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pro Evolution Soccer 2012 [Torrent File]
» The.Mechanic.2011.TS.x264.Feel-Free torrent

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Argëtimi & Zbavitje Në Forum :: Shkarkime :: Lojra Për Pc-
Kërce tek: