PortaliForumNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0fcinter098599prej Sun 25 Nov - 13:26
fcinter098 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0Endrit-17651prej Sun 5 Aug - 4:42
Endrit-17 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 13fortanINTER519prej Tue 27 Mar - 23:05
Laurent Gurakuqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3interisti1373prej Fri 23 Dec - 15:28
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 5Interisti_Vlonjat387prej Sat 1 Oct - 8:23
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 19Atdhe'711prej Fri 23 Sep - 1:08
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2manuint437prej Sun 14 Aug - 22:01
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0Vizitor396prej Thu 23 Jun - 1:54
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3romeo interisti418prej Fri 10 Jun - 6:12
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0albanz'inter412prej Thu 9 Jun - 4:56
albanz'inter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1Vizitor462prej Wed 25 May - 13:18
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 6Vizitor460prej Mon 16 May - 8:01
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 17fati@interist me zemer697prej Tue 12 Apr - 5:08
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 12Fc.Inter Albanian972prej Wed 6 Apr - 4:49
fati@interist me zemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1drwizi441prej Tue 5 Apr - 7:14
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1Vizitor421prej Tue 5 Apr - 6:23
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Erdi Inter407prej Sun 3 Apr - 5:12
Besnik Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1marjo88439prej Sat 2 Apr - 6:51
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1Vizitor399prej Sat 2 Apr - 4:14
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 4BeRaTsI_ZeMeR688prej Sat 2 Apr - 0:55
BeRaTsI_ZeMeR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0Vizitor404prej Tue 22 Mar - 7:57
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Besnik426prej Mon 21 Mar - 6:53
eN Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Il Bauscia404prej Fri 18 Mar - 9:17
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 4dm13479prej Mon 14 Mar - 14:21
Inter_Vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2drilon bruqi440prej Thu 24 Feb - 7:00
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1interisti_usa439prej Sun 20 Feb - 2:12
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 5juxhinrama496prej Sat 19 Feb - 12:50
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Mistrec438prej Sun 13 Feb - 7:54
Inter_Vali Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetPrezantime Empty 3Fc.Inter Albanian956prej Fri 11 Feb - 13:44
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2FcInternazionale Lati421prej Fri 11 Feb - 5:44
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 5Emirmimi441prej Thu 10 Feb - 6:19
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 5BeLti420prej Thu 3 Feb - 3:46
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 4big_booy405prej Mon 31 Jan - 11:20
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1Edmondd.438prej Thu 30 Dec - 1:34
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1droba460prej Mon 20 Dec - 5:56
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 1Romeo.465prej Tue 7 Dec - 6:40
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 7SuPer-CrAzY602prej Tue 7 Dec - 6:39
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3jeton,123483prej Wed 3 Nov - 19:04
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2lil456prej Wed 27 Oct - 12:13
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3fisnik haziri518prej Thu 7 Oct - 4:57
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3M@E@N@T@I508prej Thu 7 Oct - 4:57
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 4Santon473prej Wed 6 Oct - 1:13
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2interisti_cmendur482prej Tue 5 Oct - 4:46
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 12Don AlCa652prej Fri 10 Sep - 5:44
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Nderim490prej Fri 3 Sep - 1:27
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 10jonibobi483prej Tue 31 Aug - 5:21
TanInter Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2lify430prej Sat 14 Aug - 11:57
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 2metiii449prej Wed 4 Aug - 1:03
tifo_ultras Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 0Vizitor462prej Wed 14 Jul - 1:09
bukxy juve Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riPrezantime Empty 3Rroni471prej Fri 9 Jul - 21:09
Fc.Inter Albanian Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Njoftim Njoftim
Njoftim i Rendesishm Njoftim i Rendesishm
Ngjitese Ngjitese