Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 99. Antonio Cassano

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fcinter098
Anëtar
Anëtar
fcinter09899. Antonio Cassano Empty
MesazhTitulli: 99. Antonio Cassano   99. Antonio Cassano EmptySun 25 Nov - 14:03

99. Antonio Cassano S_5962_46_2012_2

Emri: Antonio Cassano
Kombesia: Itali
Vendlindja: Bari
Datelindja: 12.07.1982
Roli: Sulmues
Gjatesia: 175 cm
Vlera e treguat: 10.000.000 €
[/center]Nje sulmues qe lindi Interist deshira e tij qe ne femire te luaj per Inter ka dhe foto kur ka qen i vogel duke u stervitur me te gjithe paisjet Inter..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
99. Antonio Cassano
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cassano Nuk Leviz Nga Sampdoria (17.08.2010)
» Cassano te Milani, mungon zyrtarizimi
» Damato Antonio arbiter per ndeshjen Fiorentina-Inter(14.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lojtarët Dhe Tekniku-
Kërce tek: