Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Merkato Juaj

Shko poshtë 
+8
artur dushi
Frensi
henri dedej
23ElCaliente
drwizi
ani-Interisti
Erdi Inter
eN
12 posters
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eNMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptySat 2 Apr - 4:59

Merkato Juaj Hmcqxvfn


N.q.s ju do jeni president i Interit si e kishit bo Merkaton?
Cilin lojtar do te kishit larguar nga ekipi e cilin do te kishit blere?


Edituar për herë të fundit nga endrith në Wed 8 Jun - 1:03, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Erdi Inter
Anëtar
Anëtar
Erdi InterMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptySat 2 Apr - 5:12

Do te largoja Pandev Obi Marigga Stankovic.
Do te blija Sanchez Robben Montolivo dhe kartonin e Nagatomos!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ani-Interisti
Anëtar
Anëtar
ani-InteristiMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyMon 4 Apr - 7:06

Do largoja Pandev..Maikon..Chivu...Mariga..
Do blija Sanchez..Montolivio..Criscito..Sandro...Sahin..
do riktheja Santon ne vendin e Maikonit.eshte super lojtar.bashke me emrat e tjere qe permenda..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
drwizi
Anëtar
Anëtar
drwiziMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyTue 5 Apr - 7:17

Do largoja Pandev , Suazo , Mariga
Do blija Alexis Sanchez , Montolivon , Ganson dhe Nuri Sahin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
23ElCaliente
Anëtar
Anëtar
23ElCalienteMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyThu 7 Apr - 10:58

Do te kisha shitur Cambiason dhe Pandev dhe do kerkoja te pakten nje sulmues dhe nej mesfushor . Gabimi i madh per interin ka qene largimi i Quaresmes! Gjithe ato para te harxhuara dem, nuk iu dha besimi i duhur atij lojtari! Për sulmin do doja Alexis Sánchez, ne mesfushe Steven Gerrard , liverpuli po i shet te gjithe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
henri dedej
Anëtar
Anëtar
henri dedejMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyThu 14 Apr - 8:09

largoj materacin suazo pandev mariga
blej sanchez ganso quaresma suarez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Frensi
Anëtar
Anëtar
FrensiMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyFri 15 Apr - 3:00

duhet blere patjeter kartoni i nagatomos.....per mendimin tim militon duhet ta falenderojm per ate qe na dha vjet por nuk mund te vazhdoj me duhet te largohet gjithashtu dhe pandev..ne vend te militos duhet te vij tevez dhe ne vend te pandev te vij sancez....dhe te formohet trekendeshi sulmues eto-tevez-sancez dhe sneijder nga mbrapa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
artur dushi
Anëtar
Anëtar
artur dushiMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: do kisha larguar maikon,kambiaso,pandev,stankovic. do kisha blere tevez, fabregaz,sanchez.   Merkato Juaj EmptyFri 15 Apr - 9:24

Erdi Inter shkruajti:
Do te largoja Pandev Obi Marigga Stankovic.
Do te blija Sanchez Robben Montolivo dhe kartonin e Nagatomos!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
emiljano_inter4ever
Anëtar
Anëtar
emiljano_inter4everMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptySat 16 Apr - 1:24

Do te largoja : Pandev Chivu Stankovic Maikon Cordoba
Do te blija :Sanchez Modric Sahin Tevez.do kisha blere kartonin e nagatomos dhe do riktheja santon ne vend te maikonit.
Cesar, Santon, lucio,Samuel,nagatomo,modric,cambiaso,sahin ose sneider ,sanchez,pazzini ose tevez, eto..4-3-3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Andi Albania
Moderator
Moderator
Andi AlbaniaMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyWed 8 Jun - 6:24

Do te shisja Pandev , Suazo , Muntari , Mariga dhe Chivu
Dhe do te blija Sanchez , Modric , Tevez ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
enyos
Anëtar
Anëtar
enyosMerkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptySat 20 Aug - 7:25

Une do shisja Pandev,Motta,Snejider,Eto'o,Maicon dhe Chivu
Do blija: Robben,Montolivo,Tevez(Lavezzi),S.Ramos dhe Marcelo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fcinter098
Anëtar
Anëtar
fcinter098Merkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj EmptyMon 26 Nov - 0:28

Viti 2012/2013 duhet te hiqet Silvester - Mariga - Sneider

Duhet te mar Eriksen - Hummels - Willian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Merkato Juaj Empty
MesazhTitulli: Re: Merkato Juaj   Merkato Juaj Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merkato Juaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Endrra Juaj Ne Sirtar
» Trajneri Ri dhe Merkato
» Berlusconi: Nuk ka shpenzime në merkato
» Marotta: Merkato e mirë për Juven
» Merkato, Morati sërish “Mbret” i dimrit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Diskutojmë Së Bashku-
Kërce tek: