Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Vermaelen do të mungojë gjashtë javë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TanInter
Co-Admin
Co-Admin
TanInterVermaelen do  të mungojë gjashtë javë Empty
MesazhTitulli: Vermaelen do të mungojë gjashtë javë   Vermaelen do  të mungojë gjashtë javë EmptyTue 6 Sep - 4:33

Vermaelen do  të mungojë gjashtë javë 2mre49k
Mbrojtësi i Arsenalit, Thomas Vermaelen, do të mungojë gjashtë javë, pasi e ka operuar tendinin e Akilit.
Sipas babait të lojtarit, Vermaelen ka udhëtuar në Suedi për t’iu nënshtruar një ndërhyrjeje në nyjën e këmbës së majtë.

“Mjeku në Stokholm, ku Thomas është operuar herën e fundit, e ka diagnostikuar problemin tash”.

“Ai nuk ka rrezikuar asgjë dhe menjëherë e ka operuar Thomasin. Ai pret që të mos jetë në dispozicion për pesë ose gjashtë javë”, ka thënë babai i Vermaelen për Sporza.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vermaelen do të mungojë gjashtë javë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vermaelen: Cesc e ka Barcën në ADN
» Miccoli: Do të më mungojë Mourinho
» Chivu do te mungoje 4 ndeshje
» Chivu Mund Te Mungoje Dhe Ne Ndeshjen Kunder Palermos (15.09.2010)
» Sky: "Cambiasso Jasht Per 3 Jave. Stankovic..." (25.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: