Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fcinter098
Anëtar
Anëtar
fcinter098GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen. Empty
MesazhTitulli: GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.   GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen. EmptySun 25 Nov - 14:05

GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen. 374469_4512164974382_1650069824_n

Sipas Gazzetta.it portali on line i Gazzetta dello Sport, Andrea Stramaccioni, i ka idete e qarta per formacionin ne ndeshjen me Parmen. Ne fakt jane zgjidhjet e tij jane te kushtezuara per shkak dhe te lojtareve ne dispozicion qe jane ne numer te paket sidomos ne repartin e mesfushes.
Nuk do te kursehet aspak Fredy Guarin, Kolumbiani do te luaje nga minuta e pare ne mesfushe perkrah Cambiassos kjo eshte nje zgjidhje pothuajse e detyruar duke pare mungesen e Garganos per shkak kartonesh dhe Mudingayit per shkak demtimi. Ne kete repart i avancuar Coutinho qe do te zere vendin e Cassanos te denuar. Ky pritet te jete formacioni titullar per ndeshjen e neserme:

Inter 3-4-1-2: Handanovic; Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Guarin, Cambiasso, Nagatomo, Coutinho; Milito, Palacio..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bari-Inter formacioni i mundshem:Pazzin dhe Eto'o ne sulem,Sneijder ne stol
» Inter-Catania Formacioni i Mundshem. Leo Provon Skuadren Kunder Palermos (22.05.2011)
» Inter-Lecce: Formacioni i Mundshem. Chivu Ne Qender, Nagatomo Ne Te Majte. (20.03.2011)
» Inter-Palermo: Formacioni i Mundshem. Leo-s i Duhet Te Vendose Midis Militos Dhe Pazzinit (30.01.2011)
» Benitez: "Me Parmen Ndeshje Speciale..." (27.11.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: