Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..."

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..." Empty
MesazhTitulli: Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..."   Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..." EmptyFri 10 Aug - 4:30

Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..." 1609508_w2

Në ditëlindjen e tij të 39 ,kapiteni i Interit Javier Zanetti dha një intervistë për Inter Channel ku i falenderoj të gjith tifozat zikaltër për mbështetjen gjatë këtyre viteve: "Më jep një kënaqësi të madhe kur dëgjoj ato fjalë të mira për vetën, unë du ti falenderoj të gjith ata që më mbështetën gjat gjithë këtyre viteve. Unë jam i lumtur që e fesoj këtë ditë në Inter .Si ndiheni? Ndihem i ri! -u përgjigj legjenda Zikaltëre ku në ndeshjen e ardhshme do të luaj ndeshjen e 800 me këtë fanell : "Kur kam filluar kurrë nuk kam menduar që do të luaj kaq shumë ndeshje, kjo më mbush me krenari ".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti : "Faliminderit" Si ndiheni ? "Ndihem..."
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011)
» Eto'o: "Tifoza, me keni bere te ndihem njeri nga ju. Faleminderit Matrix interist i cmendur."(25.08.2011)
» Viviano:"Tani ndihem mire,ambjenti ne Inter eshte super.E ardhmja..." (12.11.2011)
» Zanetti: Krenar qe jam tek Inter
» Ja tridhembeshi! Zanetti ne mbrojtje? (10.09.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: