Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Sneijder fton De Jong në Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eNSneijder fton De Jong në Inter Empty
MesazhTitulli: Sneijder fton De Jong në Inter   Sneijder fton De Jong në Inter EmptyFri 10 Aug - 3:57

Sneijder fton De Jong në Inter 146220009

Tabloti Britanik Dayli Mail citon disa fjalë të Wesley Sneijder, i cili e fton Nigel De Jong në Inter: "Shpresoj që Interi ta transferoj De Jong .Unë e di se si ai përgaditet për ndeshjet :Ai zgjohet në mëngjes dhe gjatë gjithë ditës rrin në pritje të ndeshjes për të luajtur. Ka karakter fituesi ,këtë e tregon edhe karriera e tij ".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder fton De Jong në Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne Hollande: "Morati degjon Sneijder. Tani De Jong ..."
» Daily Star :De Jong-Inter...? Lamtumirë Premier Ligë!
» Daily Express : De Jong-Inter ,Mancini jep dritën jeshile për...!
» Sneijder,sezonin e ardhshëm tek Inter 26.05.2010
» Inter , per Sneijder Chelsea e ka seriozisht (08.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: