Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong "

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eNThe Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong " Empty
MesazhTitulli: The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong "   The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong " EmptyFri 10 Aug - 3:44

The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong " Nigel-de-jong-6

Zërat janë shtuar gjithnjë e më shumë për një transferim të Nigel de Jong në Inter. Siç është raportuar nga tabloiti britanik The Sun ,Inter tashmë ka përgaditur një ofertë prej 10 milion euro për mesfushorin holandez ,i cili konsiderohet objektivi primar për mesfushën e Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
The Sun : "Interi ka gati 10 milion euro per de Jong "
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» CDS: Ausilio ka ofruar 20 milion euro per Lucas (13.11.2011)
» Gazetta: Ganso largohet për 54 milion euro(04.02.2011)
» Moratti cudit të gjithë, 100 milion euro për Capellon 26.05.2010
» Agjenti i Romelu Lukaku:Vlera e tij eshte 30 milion euro (01.04.2011)
» Ne portugali-Inter-Villas Boa arrihet marreveshja per 11 milion Euro dhe nje lojtar (19.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: