Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Juan: "Urime Pupi..."

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eNJuan: "Urime Pupi..." Empty
MesazhTitulli: Juan: "Urime Pupi..."   Juan: "Urime Pupi..." EmptyFri 10 Aug - 4:09

Juan: "Urime Pupi..." Internazionale-campec3b3n

Mbrojtësi i Interit Juan Jesus nuk humbi rastin për ti uruar Javier Zanetti ditëlindjen. "Urime kapitenit, njeri i madh me një histori të madhe .Jam i lumtur që punoj me të. " Juan ndodhet ne Londer ku po pret ndeshjen final me ekipin kombetar në Lojrat Olimpike Londer 2012 ku përball do të ketë Meksikon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juan: "Urime Pupi..."
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pupi Nuk e Mendon: "Te Ndaloja? Perse Duhet Ta Beja Dicka te Tille..." (06.06.2011)
» Inter-Juan mbyllet javen pasardhese (26.10.2011)
» Juan: “E di qe Interi me kerkon” (20.10.2011)
» Juan: “Nuk kam ngut te largohem, por…” (04.11.2011)
» Inter, ne janar Kucka dhe Juan (05.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: