Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United  Empty
MesazhTitulli: Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United    Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United  EmptyWed 26 Jan - 4:22


Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United  Arsene-wenger



Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotë se ai nuk është i shqetësuar nga rikthimi i Manchester United në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Blackpool.

Derisa Topçinjtë arritën në finalen e Kupës Carling me një fitore ndaj Ipswich Town, United bëri një rikthim sensacional nga disavantazhi 2-0 për të fituar në fund me rezultat 3-2.
“Kam menduar që para ndeshjes se ata do t’i fitojnë tre pikë sonte. Kam dëgjuar se kur ishin 2-0, Blackpool pati një penalti të mohuar. Por shoh nga buzëqeshja juaj se ju nuk jeni të befasuar. Por për ne ka qenë një natë e përkryer”, ka thënë Wenger.
“Jam i bindur se sezoni jonë varet nga paraqitjen tona, nga rezultatet tona dhe nga qëndrueshmëria jonë, andaj mbi të gjitha ne nuk duhet të fokusohemi në Manchester United ose ndonjë tjetër”, ka shtuar francezi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave
» Wenger: Fabregas qëndron, Gallas largohet
» Nasri per Wenger : Une nuk shkoje ne Inter (10.07.2011)
» Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez
» Stankovic: "Kampionati dhe Rikthimi i Mou? Te Pamundura" (20.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: