Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave  Empty
MesazhTitulli: Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave    Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave  EmptyTue 7 Sep - 10:39


Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave  Moratti


Presidenti i Interit, Massimo Moratti, është i befasuar nga pesimizmi i fansave Nerazurë.

Milani u përforcua dukshëm gjatë afatit të fundit kalimtar, pasi Rosonerët sollën Ibarhimovic dhe Robinhon, dhe u shndërruan në një kandidat të fuqishëm për Skudeto. Në anën tjetër, Interi ishte aktiv në tregun e transferimeve, pas të cilës u paraqit një pesimizëm te fansat e kampionit të Evropës.

“Kemi vendosur të mos blejmë me çfarëdo çmimi, por vetëm nëse mendojmë se ajo marrëveshje vlen të bëhet. Kemi fituar gjithçka, kjo nuk ka ndodhur para dhjetë viteve, por para dy muajsh. Nuk e kuptoj pesimizmin e disa njerëzve. Kuptohet, nëse është nevojshme në janar do të intervenojmë në treg, do ta bëjmë këtë pa problem”, ka thënë Moratti për Corriere dello Sport.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti i befasuar me pesimizmin e fansave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Kam menduar për Guardiolan 29.05.2010
» Moratti: "50 mil per Eto'o? Shume Pak..." (11.05.2011)
» Moratti: Më pëlqen Ozil
» Moratti: Më pëlqen Gerrard 30.5.10
» Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: