Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez  Empty
MesazhTitulli: Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez    Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez  EmptySun 19 Sep - 5:56

Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez  Sssh


Menaxheri i Blackburnit, Sam Allardyce, ka këmbëngulur se bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, nuk është menaxher më i kompletuar se ai, pas kritikave të këtij të fundit për stilin e lojës së Allardyce.

“Ekziston një problem këtu me perceptimin. Arsene shihet si një francez i sofistikuar, përderisa unë jam vetëm një fshatar anglez nga pjesa qëndrore e Anglisë, por a është Wenger më i avancuar se unë në nivelin e trajnerit? Nuk ka gjasa”.
“Jam tepër i inatosur në Liverpoolin që e la Benitezin të largohet. Ai më urreu mua dhe më pëlqeu që t’ia bëja futbollin bajat. Për vite të tëra, sa herë e vizitonte Boltonin, ai kurrë nuk arriti të nxirrte rezultat pozitiv dhe na akuzoi për mashtrim”, u shpreh Allardyce.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Allardyce: Wenger jo më i mirë se unë, më mungon Benitez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger jo i befasuar nga rikthimi i United
» Benitez: "Karakter Dhe Reagim, Mire Keshtu..." (31.08.2010)
» Wenger: Fabregas qëndron, Gallas largohet
» Robben lëndohet, mungon dy muaj
» Cassano te Milani, mungon zyrtarizimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: