Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10 Empty
MesazhTitulli: Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10   Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10 EmptyThu 22 Jul - 7:27

Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10 Mario_balotelli_italia_germania_548x345
Sulmuesi i Interit, Mario Balotelli, definitivisht do të largohet nga Nerazzurrë jo më larg se javën e ardhshme, pasi që tani edhe bashkëlojtarët e tij nuk po mund ta durojnë më.
“Balotelli po shkakton telashe dhe nuk e di çfarë po bën, ju nuk mund ta kuptoni atë. Unë e këshilloj atë të gjejë ndonjë klub të ri në mënyrë që të rizbulojë motivimin të cilin nuk e ka për momentin”, theksoi Ivan Cordoba për Mediaset.
Agjenti Mino Raiola ka thënë se marrëveshja mund të arrihet javën e ardhshme për një kalim të SuperMarios te Manchester City, por Il Corriere dello Sport pohon se kjo shtyrje u bë për shkak se Raiola ishte i përfshirë në negociata mes Ajaxit dhe Fulhamit për Martin Jol, i cili ka vendosur të mbesë te Ajaxi.
Megjithatë, i paduruar nga këto polemika dhe gjithë pritjet është edhe Roberto Mancini, të cilit i ka ardhur në maje të hundës sjellja e Interit.
“Interi po kërkon shumë dhe ne nuk mund të presim gjatë sepse ne kemi objektiva tjerë. Të gjithë e rrisin çmimin kur është i përfshirë Manchester City”, ka thënë Mancini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Balotelli te Reali për 70 milionë euro?
» Balotelli te Reali, Ramires te Interi? 03.06.10
» Balotelli: Mourinho më vlerëson
» Raiola: Balotelli te City, Ibra te Milani 21.07.10
» Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: