Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Balotelli: Mourinho më vlerëson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Balotelli: Mourinho më vlerëson  Empty
MesazhTitulli: Balotelli: Mourinho më vlerëson    Balotelli: Mourinho më vlerëson  EmptySun 19 Sep - 5:42


Balotelli: Mourinho më vlerëson  Balb


Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli, thotë se nuk ka kurrfarë problemi mes tij dhe trajnerit Jose Mourinho.

“Mourinho dhe Roberto Mancini janë top menaxherë, por njerëzit kanë mendimet e tyre. Është e vërtetë se Mourinho më telefonoi para se të kaloja te City”.
“A më kërkoi te Reali? Pyeteni atë. Ai njëherë më tha se unë jam aq i mirë, sa që ka nevojë për mua vetëm 20 minuta”.
“Unë nuk do të bëja tri gjëra, të cilat i kam bërë më parë. Unë kurrë nuk do ta hidhja fanellën e Interit në tokë, kurrë nuk do t’i ofendoja tifozët, kurrë nuk do të kaloja kohën me vajza të këqija që u pëlqen vetëm publiciteti im. Unë më shumë preferoj të jem i vetmuar, se sa të qëndroj me këta njerëz pa tru”, u shpreh SuperMario.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Balotelli: Mourinho më vlerëson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ranieri:Pres rikthimin e Forlan,Mourinho dhe Balotelli… (14.11.2011)
» Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri
» Balotelli i padëshiruar te Interi 22.07.10
» Balotelli te Reali për 70 milionë euro?
» Raiola: Balotelli te City, Ibra te Milani 21.07.10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: