Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri   Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri    Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri   EmptyThu 8 Jul - 5:14

Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri   Balotelli


Bosi i Manchester United, Sir Alex Ferguson, është i gatshëm ta shndërrojë Mario Balotellin e Interit në Cristiano Ronaldon e ri të Old Traffordit.

Sportmediaset pohon se Ferguson i ka thënë ish-asistentit të tij dhe përzgjedhësit aktual portugez, Carlos Querioz, se ai do ta transferojë Mario Balotellin për ta shndërruar atë në Ronaldon e ri të United.
Masimo Moratti nuk është në disponim për ta shitur Balotellin, por mediumet në Apenine pohojnë se së shpejti do të nisë një luftë ofertash për sulmuesin e ri nga rivalët lokal City dhe United.
Është edhe vetë drejtori i Interit, Marco Branca, ai që për Daily Mail tani ka konfirmuar interesimin e Unitedit dhe Cityt, ndërsa Interi do të mendojë për të ardhmen e futbollistit. Edhe City edhe United pritet të ofrojnë mbi 30 milionë euro për Balotellin, por Interi është gati të kërkojë 40 milionë për të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson: Balotelli do të jetë Ronaldo i ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferguson, Messi apo Ronaldo ? – Ronaldo !
» Ferguson: Pasuesi im duhet të jetë me përvojë
» Balotelli: Mourinho më vlerëson
» Balotelli te Reali për 70 milionë euro?
» Ronaldo: Nuk jam i obsesionuar me Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: