Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Balotelli te Reali për 70 milionë euro?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Balotelli te Reali për 70 milionë euro?  Empty
MesazhTitulli: Balotelli te Reali për 70 milionë euro?    Balotelli te Reali për 70 milionë euro?  EmptyThu 1 Jul - 7:27

Balotelli te Reali për 70 milionë euro?  Balotelli


Agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola, që njihet për deklaratat e tij kontroverse, ka deklaruar se klienti i tij mund të largohet nga Interi vetëm nëse Real Madridi në fund të afatit kalimtar ofron 70 milionë euro për të.

“Mario Balotelli do të qëndrojë te Interi. Nuk kemi marrë oferta nga asnjë ekip dhe Interi nuk ka thënë se është në shitje, prandaj ai qëndron aty ku është. A vlen ai 40 milionë euro? Për mua, ai vlen më shumë se aq. Dhe, kush e di, ndoshta në fund të afatit kalimtar veror, Jose Mourinho mund të kërkojë nga Florentino Perez të investojë 70 milionë euro në Balotellin. Afati kalimtar veror është i hapur deri më 30 gusht dhe kështu, gjithçka mund të ndodhë”.

“City? Nëse ata sillen vërdallë ne do të bisedojmë, por ata së pari duhet t’i bëjnë ofertë Interit. Milani? Është mirë që djali i Berlusconit foli mirë për Balotellin, por nuk mendoj se Milani është në gjendje ta blejë atë, e as Interi nuk do t’ua shiste atyre”, është shprehur Raiola për Il Corriere dello Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Balotelli te Reali për 70 milionë euro?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Reali, 50 milionë për Shweinin?
» Reali, 10 milionë për Drogba? (15.08.2010)
» Berlusconi: Nuk kam refuzuar 150 milionë euro për Kaka 25.05.2010
» Duar që vlejnë 3 milionë euro
» Ronaldinho kushton 10 milionë euro?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: