Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Miccoli: Do të më mungojë Mourinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Miccoli: Do të më mungojë Mourinho  Empty
MesazhTitulli: Miccoli: Do të më mungojë Mourinho    Miccoli: Do të më mungojë Mourinho  EmptyThu 8 Jul - 5:09

Miccoli: Do të më mungojë Mourinho  Miccoli1


Sulmuesi i Palermos, Fabrizio Miccoli, thotë se Serie A do ta ndjejë mungesën e ish-menaxherit të Inter, Jose Mourinho.

Mourinho u largua nga kampioni i Evropës për të marrë nën drejtim gjigantin spanjoll Real Madrid.
“Interi është ende në ballë të çdo ekipi tjetër, por Roma po i afrohet. Mbështetem në rikthimin e Adrianos. Milani dhe Juventusi nuk duken në nivelin e Interit dhe Romës; Sampdoria, Palermo, Fiorentina dhe madje edhe Genoa e Udinese do të kenë më shumë shanse”.
“Do të më mungojë Mourinho shumë. Ai planifikon gjithçka, mbron grupin duke joshur gjithë vëmendjen te vetvetja”, ka thënë Miccoli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Miccoli: Do të më mungojë Mourinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho lëvdon Interin
» Vermaelen do të mungojë gjashtë javë
» Balotelli: Mourinho më vlerëson
» Terheqje Muskulare Per Cambiasson. Mund Te Mungoje Kunder Palermos... (23.05.2011)
» Leonardo Vs Mourinho ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: