Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho lëvdon Interin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Mourinho lëvdon Interin  Empty
MesazhTitulli: Mourinho lëvdon Interin    Mourinho lëvdon Interin  EmptyMon 19 Jul - 23:20

Mourinho lëvdon Interin  Mourinhoy

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka deklaruar se ai ka përjetuar shumë momente të mira me ish-klubin e tij, Inter, me të cilin i fitoi të gjithë titujt e mundshëm sezonin e kaluar.

“Ishte një grup fantastik edhe në nivelin njerëzor. Por, për arsye se nuk ishte ekipi më i fortë, ne është dashur të punojmë dyfish. Kishte lojtarë me tituj të fituar, por kishte lojtarë të cilët kurrë nuk kishin arritur në çerekfinale të Ligës së Kampionëve”.
“Unë jam te Real Madridi sepse më pëlqejnë sfidat. Mua gjithmonë më ka pëlqyer presioni dhe për mua sfida e Real Madridit është një që i kënaq nevojat e mia”, tha tekniku portugez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho lëvdon Interin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mancini lëvdon Carliton
» Platini lëvdon Maradonan
» Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon" (19.03.2011)
» Kaka:Mourinho me ka thene per zerat per Interin (14.11.2011)
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: