Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Collina largohet nga Lega Calcio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Collina largohet nga Lega Calcio  Empty
MesazhTitulli: Collina largohet nga Lega Calcio    Collina largohet nga Lega Calcio  EmptySun 4 Jul - 2:18

Collina largohet nga Lega Calcio  N8390226383_194


Me gjyqtarët që janë temat kyçe të debateve të gjithë opinionit futbolldashës, pas gabimeve trashanike në Kampionatin Botëror, UEFA ka thirrur në krye të detyrës një prej gjyqtarëve më të mirë të të gjitha kohërave, Pierluigi Collina, që do t’i caktojë gjyqtarët nëpër gara evropiane.


“Unë kam vendosur të largohem nga pozita si planifikues i gjyqtarëve në Lega Calcio, sepse UEFA më ka ofruar një rol më të rëndësishëm. Unë do t’i koordinoj të gjithë gjyqtarët në Evropë. Është një pozitë e rëndësishme, duke parë garat e ndryshme që janë nën juridiksionin e UEFA-s”, theksoi Collina për Ansa.
Collina do të ketë detyrë shumë të vështirë, nëse marrim parasysh debatet e reja për përdorimin apo mospërdorimin e teknologjisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Collina largohet nga Lega Calcio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dalglish: Torres nuk do të largohet
» Fabregas kërkon të largohet 28.05.2010
» Wenger: Fabregas qëndron, Gallas largohet
» Balotelli largohet, Dzeko te Interi?
» Ibrahimovic nuk do te largohet nga Barca (20.08.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: