Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Fabregas kërkon të largohet 28.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Fabregas kërkon të largohet  28.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Fabregas kërkon të largohet 28.05.2010   Fabregas kërkon të largohet  28.05.2010 EmptyFri 28 May - 6:58

Fabregas kërkon të largohet  28.05.2010 Fabregasx

Cesc Fabregas ka vendosur të largohet nga Arsenali, pas një zënke me presidentin Peter Hill-Wood.
Sipas The Mirror, pohimet e spanjollit se ai është “50-50” për qëndrimin tek Arsenali, ranë në ujë kur Hill-Wood ka thënë se Fabregas nuk do të mund të hynte në formacionin e Barcelonës, komente të cilat e kanë nervozuar mesfushorin.
“E dëshironi mendimin tim? Nuk jam i sigurt nëse ai do të futet në ekipin e tyre. A kanë nevojë ata për Fabregasin? Nuk jam i sigurt nëse kanë nevojë”, komentoi Hill-Wood kohë më parë.
Kjo deklaratë e presidentit e ka shtyrë Fabregasin të kërkojë me ngulm nga Arsene Wenger largimin, ndërsa kjo mbetet çështje kohësh edhe pse Hill-Wood po tregohet arrë e fortë në raport me Barcelonën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fabregas kërkon të largohet 28.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger: Fabregas qëndron, Gallas largohet
» Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011)
» Fabregas: Arsenal Apo Barcelona (30.07.2010)
» Laporta: Fabregas lojtar i Barcelonës 05.06.2010
» Milito nuk largohet nga Interi 29.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: