Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011)   Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011) EmptyWed 2 Mar - 1:10

Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011) ?di=13129906770012


Mesfushori Santos Ganso ka bërë të qartë se ai ndihet i nderuar që një klub i famshëm si Interi e kerkone.

Duke folur për Globo Esporte, 21-vjeçari foli edhe per kerkimin nga Zikaltërit:. "Është e madhe për të dëgjuar se një klub si Interi janë të interesuar për nënshkrimin me mua Ata janë një nga klubet më të mëdha në botë dhe kanë shumë Braziliane në skuadrën e tyre. "

"Nuk eshte se une e kam enderr tani te luaje per Interin, por do të ishte shumë bukur. Qëllimi kryesore do te ishte për të luajtur së bashku me Samuel Eto'o."

Ganso është vazhdimisht duke u lidhur me një largim nga klubi i tij aktual dhe mënjanë nga Interi qe eshte duke e kerkuare prej shume kohesh ,por jane edhe disa ekipe si Milani dhe Olympique Lyonnais qe janë të interesuar .

Mediat Brazil zbuluan të martën se ai është në prag të nënshkrimit të një kontrate të re me Santos deri në 2016, megjithatë Ganso këmbëngul për të pasur një klauzolë më të vogel ne marrëveshjen e tij të re për të mbajtur opsionet e largimit të hapur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ganso: Ndihem i nderuar që një klub i famshëm si Interi me kerkone(02.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Recoba: “Vetem kur ika nga Interi kuptova se sa i rendesishem kishte qene per mua ky klub” (14.09.2011)
» Mauro Milanese:Sandro?Ai nuk eshte gati për të luajtur në një klub te madh si Interi(16.02.2011)
» Hazard: E dua një klub të madh (16.05.2011)
» Ganso: prokuratoret do jene sot ne Appiano (30.03.2011)
» Bucchioni: "Per Interin Me Mire Sanchez Se Ganso" (28.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: