Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011) Empty
MesazhTitulli: Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)   Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011) EmptyThu 13 Oct - 4:23

Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011) Luc

Pavaresisht veshtiresive per te gjetur nje vend titullari ne formacionin Zikalter ne keto muaj te pare te sezonit, Luc Castaignos ndjehet mjaft mire qe ben pjese ne klubin Zikalter. Eshte Agjenti i tij, Arie Treffers qe e ka bere te ditur dicka te tille: "Luc ndjehet mjaft mire ne Milano. Stervitet cdo dite me shoket e ekipit, me lojtare nga me te miret ne bote mund te them dhe ky fakt eshte nje ndihme mjaft e madhe per rritjen e tij si lojtare dhe si person ne rradhe te pare. Mund te them se do te vije dhe momenti i tij."
Keto dite eshte folur per nje interesim te Hamburgut kundrejt tij ?: "Nuk di asgje rreth ketij fakti. Luc momentalisht mund te them se i intereson vetem klubi Zikalter..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lucio: "Agjenti im Ndodhet ne Milano Per Te Biseduar Me Klubin Zikalter" (16.05.2011)
» Per Stankovic sot do te jete paraqitja e 300-te me klubin Zikalter (11.09.2011)
» J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..." (05.06.2011)
» Agjenti i Castaignos:Hamburg?Nuk di asgje (14.10.2011)
» Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: