Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011) Empty
MesazhTitulli: Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011)   Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011) EmptyTue 7 Jun - 5:25

Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011) _41852358_figo416


Ish-ylli i Real Madridit dhe Barcelonës, Luis Figo ka thënë se është i lumtur me rolin e tij te Interi dhe ka hedhur poshtë sugjerimet se Zidane e kërkon atë te Reali

Figo ka mohuar mundësinë se mund t’i bashkohet stafit të Jose Mourinhos në Santiago Bernabeu.

“Janë vetëm spekullime sepse deri tani askush nuk më ka bërë një ofertë për rikthim”.

“Zidane nuk më ka kërkuar rikthimin kështuqë unë nuk mund të pranoj asgjë. Për momentin mund te them se jam shumë i lumtur tek Interi. Në të ardhmen kurrë nuk mund të dihet se çfarë do të ndodhë...”, tha Figo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per Stankovic sot do te jete paraqitja e 300-te me klubin Zikalter (11.09.2011)
» Figo: "Edhe lojtarët janë të lumtur për zgjedhjen e Eto'o" (24.09.2011)
» J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..." (05.06.2011)
» Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)
» Lucio: "Agjenti im Ndodhet ne Milano Per Te Biseduar Me Klubin Zikalter" (16.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: