Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..." (05.06.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..."  (05.06.2011) Empty
MesazhTitulli: J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..." (05.06.2011)   J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..."  (05.06.2011) EmptySun 5 Jun - 23:05

J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..."  (05.06.2011) Fs_20110

Ne keto dite te para te merkatos kemi degjuar te qarkullojne jo pak fjale per numrin nje te portes Zikalter, Julio Cesar. Fjale merkatoje qe e shikojne ate larg klubi Zikalter. Pas nje ndeshjeje mjaft te mire qe ka zhvilluar ne diten e shtune me Brazilin e tij, kunder Hollandes, portieri tashme mesohet se eshte ne Rio per pushime para se te filloje Kupa e Amerikes. Ne nje Interviste per Gazzetta dello Sport, portieri ka thene se ka ndermend te vazhdoje kontraten e tij me klubin Zikalter dhe se nuk deshiron kurrsesi te largohet: "Dua qe emri im mos te lakohet neper gazetat e ndryshme rreth nje largimi te mundshem nga klubi Zikalter. Ka ndermend te respektoj kontraten time, kontrate qe me lidh me klubin Zikalter deri ne vitin 2014. Jo Roma, Jo United... Do te qendroj ketu..."
Viviano Prane Interit ?: "Nuk flas per portiere te tjere. Perkundrazi, mund te flas per Castellazin qe ka arritur te tregoje cilesi mjaft te mira ne kete sezon. Per momentin mendoj per ndeshjen kunder Milanit per superkupen e Italise, dua ti mund, ta fitoj ate. Te rifitojme kampionatin e me pas dua nje Champions tjeter me klubin Zikalter..."

Merkato Zikalter ?; "Perse duhet te biformojme kete grup qe nuk eshte lodhur kurre duke fituar, ka arritur te fitoje gjithcka, perfshi ketu edhe Champions League ? Duhet te behen vetem disa nderhyrje te vogla e te rendesishme mendoj". Sanchez: "Do te mund te kombinonte mjaft mire me Eto'o. Eshte nje lojtar mese i zoti per rrolin qe ka ne fushen e lojes."
Largimi i mundshem i Sneijder: "Jam mese i sigurt, do te qendroje ketu me ne. Rrini te qete per dicka te tille..."

"Ndeshja me Hollanden ka qene nje nga me te mirat mund te them. Dua te fitoj nje botror tashme, ate te 2014 edhe nje Champions tjeter, sigurisht me klubin Zikalter..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
J. Cesar: "Nuk Jam Ne Shitje. Dua Nje Tjeter Triplete Me Klubin Zikalter..." (05.06.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per Stankovic sot do te jete paraqitja e 300-te me klubin Zikalter (11.09.2011)
» Lucio: "Agjenti im Ndodhet ne Milano Per Te Biseduar Me Klubin Zikalter" (16.05.2011)
» Figo mohon një rikthim tek Reali: "Jam i lumtur ne klubin Zikalter (07.06.2011)
» Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)
» Porta Zikalter: J. Cesar e Tashmja, Viviano-Bardi e Ardhmja... (21.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: