Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010   Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010 EmptySat 29 May - 6:49

Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010 Papar

Real Madrid C.F. dhe FC Internazionale Milan kan arritur një marrëveshje për Jose Mourinho do të bëhet trajneri i klubit spanjoll.Marrëveshja u bë pas një takimi midis presidentit Massimo Moratti Inter Milan dhe Real Madrid me presidentin Florentino Perez në Milano. Takimi ishte miqësor dhe të ngrohtë, si befits marrëdhëniet midis dy klubeve.
Jose Mourinho do të paraqitet si trajner i ri Real Madridit, të hënën 31 maj në 13:00 në sallën e shtypit të stadiumin Santiago Bernabeu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zyrtare: Jose Mourinho, trainer i ri i Real Madrid 29.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyrtare: Mourinho nënshkruan për Real Madrid 31.05.2010
» Jose Mourinho: Jam i lumtur në Real Madrid, dhe kam ndërmend të respektojë kontratën time(05.02.2011)
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
» Zyrtare: Ozil Lojtar Me i Ri i Real Madrid (17.08.2010)
» Chivu mund ti bashkohet Real Madrid (15.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: