Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)   Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011) EmptySat 5 Feb - 0:01

Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011) Mourinhomilito514



"A ishte afër largim nga Interi veren e kaluar? Jo, kurrë,"i tha ai Il Corriere dello Sport.

"Çfarë ke menduar kur ke lexuar se Mourinho te kerkone ne Madrid? Ajo është gjithmonë e bukur për mua, kur një trajner i rëndësishem si Mourinho me do mua në Madrid, por unë jam i lumtur në Inter."

Pasi Mourinho kishte probleme me Jorge Valdano e ardhmja e tij nuk ishte e sigurte ne Madrid, por Milito nuk mund të shoh një kthim ne Nerazzurri.

"Kthimi i Mourinho? Unë nuk e di nëse është e mundur. Tani ne kemi Leonardo dhe kjo nuk është mirë qe ne te flasim për trajnerë të tjerë në Inter," shtoi sulmuesi.

"Por, kurrë mos thuaj kurre në futboll. Mourinho për ne ishte një nga më të rëndësishme dhe unë mendoj se dyert këtu do të jene gjithmonë te hapur për të."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: