Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip." (22.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip."  (22.05.2011) Empty
MesazhTitulli: Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip." (22.05.2011)   Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip."  (22.05.2011) EmptySun 22 May - 7:11

Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip."  (22.05.2011) Df89e410

I kthyer ne fushen e lojes perballe publikut te San Siros, Walter Samuel ka komentuar kete fitore mbi Catanian: "Dua ti falenderoj te gjithe, femijet e mij, gruan time dhe Interistet qe gjithnje kane qene perkra meje. Te gjithe kane folur mjaft mire per mua, dua ti falenderoj te gjithe, edhe Teknikun qe me ka dhene mundesine te futem ne fushen e lojes ne ndeshjen e sotme. Sot shpresoj te kem ndihmuar sadopak shoket e ekipit ne arritjen e kesaj fitoreje dhe shpresoj gjithashtu ti ndihmoj edhe ne finalen e Kupes kunder Palermos. Skuadra mund te them se ka arritur te reagoje mjaft mire pas problemeve te shumta qe kane ndodhur ne kete jave, demtimet. Jam mjaft i lumtur per kete grup dhe dua te qendroj gjithnje me to. Ka qene mjaft e veshtire te qendroja jasht fushes se lojes per nje kohe kaq te gjate, eshte pjese e futbollit dicka e tille."
Vitin qe vjen ? "Ajo qe duhet eshte te fitojme, e me pa qe ky grup te qendroje i forte si gjithnje. Eshte mjaft i rendesishem per mu ky rikthim ne fushen e lojes, tani te shikojme nga ndeshja e Kupes Se Italise per fitore, mund te them se eshte e rendesishme per ne. Jam me te vertete i emocionuar, ja dedikoj kete familjes time."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip." (22.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milito dhe Samuel punojne per te qene sa me shpejt te gatshem (22.03.2011)
» Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire" (24.04.2011)
» Cambiaso: "Besoni Ne Kete Ekip" (26.09.2010)
» Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011)
» Eto'o: "Faleminderit Tifozeve, Jane Gjithnje Me Ne" (12.01.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: