Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire" (24.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire"  (24.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire" (24.04.2011)   Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire"  (24.04.2011) EmptySat 23 Apr - 21:49

Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire"  (24.04.2011) 14519510

I detyruar te dale nga fusha e lojes para kohe per shkak te nje demtimi ne ndeshjen e djeshme kunder Lazios, Dejan Stankovic ka folur per mediat: "Mund te them se jam mire, gjate javes kam pasur nje problem ne kofshen e djathte, ndersa ne ndeshjen e djeshme thuajse kam pesuar nje terheqje ne ate te majten. Te marten do te kryhen testet mjeksore per te mesuar me shume rreth demtimit qe me ka detyruar ta mbyll ndeshjen e djeshme me perpara. Persa i perket ndeshjes se djeshme mund te them se ka pasur nje reagim fantastik nga i gjithe grupi, vlerat e verteta mund te them se i kemi treguar tashme. Gjendeshim ne disavantazh te 1 goli me nje lojtar me pak per shkak te daljes me karton te kuq te J. Cesar dhe ja kemi arritur ta kthenim rezultatin ne favorin tone kunder nje kundershtari mjaft te forte."
Kampionati ? "Matematika na ben te mos dorezohemi ndersa persa i perket diferences se pikeve mund te them se duket mjaft e veshtire..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Stankovic: "Ndoshta Terheqje Muskulare. Kampionati ? Mjaft e Veshtire" (24.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jashte Cambiasso, Terheqje Muskulare Per Argjentinasin (21.05.2011)
» Terheqje Muskulare Per Cambiasson. Mund Te Mungoje Kunder Palermos... (23.05.2011)
» Lodhje muskulare per Stankovic (15.09.2011)
» Stankovic: "Kampionati dhe Rikthimi i Mou? Te Pamundura" (20.04.2011)
» Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip." (22.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: