Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Il Bauscia
Moderator
Moderator
Il Bauscia



Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011) Empty
MesazhTitulli: Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011)   Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011) EmptyWed 2 Nov - 20:23

Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011) Zanettia

Kapiteni Javier Zanetti, nepermjet faqes zyrtare te Interit ne Facebook, ka dashur tu dergoje tifozeve kete mesazh: “Pershendetje te gjitheve ketu ne FB, shoh qe jemi shume. Jam Javier Zanetti. Dua t’ju falenderoj, lexova per zhgenjimin tuaj pas ndeshjes me Juventusin. Edhe une mbeta shume i zhgenjyer. Sonte dua te jem i lumtur bashke me ju” Keshtu perfundon mesazhin e tij kapiteni zikalter, autor i nje performance te shkelqyer dhe i nje asist ne ndeshjen e mbremshme kunder francezeve te Lille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti tifozeve: Faleminderit, dua te jem i lumtur me ju (03.11.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eto'o: "Faleminderit Tifozeve, Jane Gjithnje Me Ne" (12.01.2011)
» Zanetti: "I Lumtur Per Pazzinin" (30.01.2011)
» Zanetti:Jemi shum te lumtur (11.05.2011)
» Zanetti: "I Lumtur Per Militon. Meritonim Te Fitonim" (10.11.2010)
» Samuel: "Faleminderit, Ka Qene Mjaft e Veshtire. Jam Krenar Per Kete Ekip." (22.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: