Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin" (01.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin"  (01.05.2011) Empty
MesazhTitulli: Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin" (01.05.2011)   Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin"  (01.05.2011) EmptySun 1 May - 1:21

Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin"  (01.05.2011) A9071010

Nje Javier Zanetti mjaft i lumtur per "Pazza Inter-in" e tij, qe arrin te fitoje nje ndeshje ne minutat e fundit, nje ndeshje thuajse te humbur: "Ky eshte Interi, Interi i vertete. Nje skuader qe edhe kur gjendet ne veshtiresi apo ne disavantazh din mjaft mire sesi ta mare ne dore takimin. Besojme gjithnje sepse tashme jemi mesuar qe mos te dorezohemi kurre."
Cfare i Kam Thene Pazzinit ? "Qe eshte nje kafshe e vertete ne lojen ne ajer, kishte te drejte." : e mbyll kete Interviste duke qeshur Kapiteni Zikalter...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin" (01.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011)
» Zanetti: "Ka Njerez Qe Nuk e Njohin Ende Mire INTER-in" (07.04.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Interi eshte i interesuar për Fernandon,por... (03.05.2011)
» Milito: Interi është shtëpia ime . . . (17.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: