Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo XInter
Moderator
Moderator
Andi Pazzo XInter



Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011) Empty
MesazhTitulli: Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011)   Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011) EmptyTue 31 May - 0:46

Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011) Pa-photos_t_javier-zanetti-inter-argentina-photos-1008n
Zanetti menjëherë fluturoi për në Argjentinë për vdekjen e nënës së tij Violeta.Kapiteni ka marrë ngushëllime nga Italia nga e gjithë bota sportive,duke përfshirë tifozët Nerazzurr dhe te tjer. Zanetti, nëpërmjet faqes zyrtare të Interit, dërgoni një mesazh falenderus per tifozët: ”Nëna ime shkoi, është një kohë me nje trishtim te madh, por unë do ti them president,Massimo Moratti, Leonardo, shokëve te mi dhe të gjithë njerëzit që janë me mua dhe familjen time falimenderit per fjalet ato per mua jan shumë inkurajues.
I falenderoj fansat e mij ngrohtësisht edhe unë dua të them atyre dhe te gjithë ata te cilët po marrin pjesë në ket dhimbje me nje sinqertet te madhë dhe të gjithë te tjeret madje edhe edhe nga jashtë botës së Interit kam marr fjalë te inkurajuse. Sot më shumë se kurrë unë jam mirënjohës per ju që me rrethoni mua. Kjo është një akt i vlefshëm nga ju''


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti lëvizur: "Kjo është një kohë e trishtuar, por unë falënderoj të gjithë tifozët"(31.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin" (01.05.2011)
» Obi: falenderoj tifozet per mbeshtetje (02.10.2011)
» Zanetti i kenaqur: "Falenderoj publikun qe u gjend aty" (28.12.2011)
» Zanetti: "Walter, Jemi Te Gjithe Me Ty" (06.11.2010)
» Zanetti uron te gjithe . Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: