Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milito: Interi është shtëpia ime . . . (17.11.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo
Anëtar
Anëtar
Andi Pazzo



Milito: Interi është shtëpia ime . . .  (17.11.2011) Empty
MesazhTitulli: Milito: Interi është shtëpia ime . . . (17.11.2011)   Milito: Interi është shtëpia ime . . .  (17.11.2011) EmptyThu 17 Nov - 4:00

Milito: Interi është shtëpia ime . . .  (17.11.2011) 127302hp2
Sulmuesi i Interit, Diego Milito, shuan të gjitha zërat e merkatos që e shohin atë larg Milanos, kryesisht përsa i përket PSG dhe dërgon një përshëndetje për shokun e tij të kombëtares argjentinase, Nicolas Burdisso që pësoi një dëmtim në gjurin e majtë në ndeshjen me Kolumbinë.

"Faleminderit të gjithë ju tifozë që më shkruani çdo ditë! Por duhet të jeni të qetë dhe mos lexoni gazetat, Interi është shtëpia ime dhe unë do të qëndroj këtu. Ndjehem shumë i lumtur për fitoren e Argjentinës, por jam shumë i trishtuar për dëmtimin e Burdisos. Kthehu shpejt miku im", përfundon deklarata për shtyp e Diego Alberto Milito.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milito: Interi është shtëpia ime . . . (17.11.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Milito nuk eshte i gatshem per ndeshjen kunder Bayern Munich ? (10.03.2011)
» Milito: "Grupi, Forca e Vertete e Ketij INTERI" (31.03.2011)
» Moratti:"E pamundura" eshte magjepese.Milito me duket mire,Nagatomo....(11/04/2011)
» Interi eshte i interesuar për Fernandon,por... (03.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: