Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Fabregas: Arsenal Apo Barcelona (30.07.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Fabregas: Arsenal Apo Barcelona  (30.07.2010) Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Arsenal Apo Barcelona (30.07.2010)   Fabregas: Arsenal Apo Barcelona  (30.07.2010) EmptyThu 29 Jul - 23:13

Fabregas: Arsenal Apo Barcelona  (30.07.2010) Cesc-f10

Në një bisedë për ‘DIR Emotions’ futbollisti spanjoll Cesc Fabregas, ka folur për dyluftimin që po e mundon shumë, të mbetët te Arsenal apo të kaloj te Barcelona. “Gjithësesi për kalimin tim te Barcelona, duhet të jetë dakord edhe ekipi i Arsenalit, për të cilën gjë nuk duket i interesuar”.

Unë jam nga Barcelona, jam anëtar i ekipit njëjtë si gjyshi, daja, nipi….e mbaj me vete ngjyrën e Barcelonës që nga fëmirija. Unë jam katalonas nga Arenysa”, ka thënë ai. Gjithashtu ai ka shtuar se është edhe kapiten i Arsenalit, ekipi në të cilin e ka formuar vetën si lojtar dhe si person, duke bërë me dije se sa shumë domethënie ka Arsen Wenger në jetën e tij. “Ai është babai im i dytë. Njeriu më i rëndësishëm në jetën time pas babait. Wenger nuk ka dëshirë që unë të shkojë. Biseda ime e fundit me të, ka qenë një nga çastet më të vështira në jetën time”, ka përfunduar Cesc Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fabregas: Arsenal Apo Barcelona (30.07.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fabregas kërkon të largohet 28.05.2010
» Laporta: Fabregas lojtar i Barcelonës 05.06.2010
» Barcelona interesohet për Robben 04.06.2010
» Zyrtare: David Vila te Barcelona! (20.05.2010)
» Laporta: Barcelona para Real Madridit 28.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: