Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011)   Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011) EmptyFri 15 Apr - 0:05

Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011) Carlos+Tevez+Celebration



Interi i sezonit të ardshëm do të rinisë nga Premier League.

Sipas tabloidit britanik ‘Daily Mail’, klubi zikaltër po ndjek dy nga futbollistët më të mirë të kampionatit anglez: Carlos Tevez dhe Cesc Fabregas.

Dy operacione shumë të vështira sepse si Manchester City ashtu edhe Arsenal nuk kanë ndërmend të lëshojnë yjet e tyre për më pak se 45 milionë euro.

Në rastin e Fabregas duhet mundur konkurrenca e Barcelonës, por klubi katalanas nuk është i gatshëm të ofrojë më shumë se 34 milionë euro për mesfushorin spanjoll; ndërsa Tevez ka lënë të kuptohet në muajt e fundit se ka ndërmend të largohet nga ekipi i drejtuar nga Roberto Mancini.

Sulmuesi argjentinas është parë ditën e djeshme në Milano ku mendohet të ketë pasur kontaktet e para me Interin. Tratativat mund të nisin në ditët në vazhdim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Inter kërkon Tevez dhe Fabregas (15.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferguson kerkon Gotze,Mancini kerkon Nasri.Sneijder mbetet ne Inter ? (15/08/2011)
» CdS - Inter do Tevez , por ne huazim (09.11.2011)
» CDS : "Per te arritur Fabregas , Inter duhet te shese Mariga , Thiago Motta dhe Sneijder" (06.06.2011)
» Tevez-Inter mungon PO e Man.City (19.04.2011)
» CorSport-Tevez:"Inter me merr" (14.08.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: