Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo XInter
Moderator
Moderator
Andi Pazzo XInter



Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011)   Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011) EmptyMon 4 Apr - 6:19

Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011) 23818

Eshte Diego Milito lojtari i zgjedhur nga Leo per konference per shtyp ne prag te ndeshjes Inter-Schalke 04 ne konference per shtyp Milito ka thene se zikalterit duan te fitojne.
"Schalke 04 eshte nje ekip i forte e respektojme pasi ajo nuk ka ardhur rastesisht ne cerek finale dhe nuk do te jete e lehte,por ne duam qe te bejme nje loje te madhe dhe te fitojme.
"Ndjehem mire fizikisht -shtoi Milito..Une kam arritur nje gjendje te mire dhe pse me mungon ritmi i lojes.Por une deshiroj te rikthehem.Derby?Jemi te perqendruar vetem per neser.Skudra deshiron qe te luaj nje ndeshje te madhe.Cila eshte atmosfera?Ajri mire kemi kujdes per kete gare dhe ne besojme se mund ta kalojme.Deshiroj qe ju te na inkurajoni."
"Ky ishte nje vit i veshtire per mua,sidomos me lendim te shumta por ka ende dy muaj per te luajtur dhe un shpresoj qe te ktheje zemerimin tim ne energji pozitive,dhe per gol ne loje.Qellimi im eshte per te arritur ne Wembley.Gjeja me e rendesishme eshte per te arritur,jo se kam te beje me qellimet e mia."ka perfunduar Milito.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Motta: Dëshirojmë të fitojmë Champions League (04.04.2011)
» Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani" (09.04.2011)
» Zanetti: Ne jemi të vetëdijshëm për forcën tonë Ne deshirojme të kualifikohemi.(22.02.2011)
» T. Motta: "Ndeshje e Veshtire, Na Duhet Ta Fitojme" (06.03.2011)
» Sneijder:Ne qofse fitojme kunder Juventusit, Milano do te jete ne presione te madhe(11.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: