Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani" (09.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani"  (09.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani" (09.04.2011)   Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani"  (09.04.2011) EmptyFri 8 Apr - 21:17

Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani"  (09.04.2011) 31254_11

Diego Milito i intervistuar nga Inter Channel ka folur rreth situates momentale ne klubin Zikalter dhe ndeshjes per jete a vdekje qe i pret ne Gjermani kunder Schalkes. Bomberi zikalter tregohet mjaft optimist pr sfiden e se merkures ne Gelsenkirchen: "Kemi arritur te bejme nje kthim loje te mrekullueshem me Bayernin ne ndeshjen e meparshme te Champions League, pse mos ta bejm dicka te tille edhe me Schalke. Goli i shenuar nga une dhe ai i Stankovic do te jene mjaft te rendesishem."
Leo Gjithnje Thote Fjale Te Mira Per Princin Zikalter: "Kam kaluar 2 muaj jo te thjeshte per nje sulmues qe ne sezonin e kaluar ka arritur te fitoje gjithcka, shpresoj t'ja paguaj besimin qe Leo me ka dhene. Jam mjaft i lumtur qe ai flet ne nje menyre te tille per mua."
Persa i perket situates aktuale te Zikalterve Milito ka thene: "Jemi ende ne gare ne te gjitha kompeticionet e mundshme ku luajme. Per nje gje jam mese i sigurt, Do te Luftojme deri ne fund te gjithe bashke..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milito: "Mund Te Fitojme Ne Gjermani" (09.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milito:Deshirojme te Fitojme (04.04.2011)
» Me Rikthimin e Militos Ne Gjermani, Zikaltrit Mund Te Luajne Me 4-2-3-1 (25.02.2011)
» Mancini Beson Tek Zikaltrit: "Interi Mund Te Fitoje Ne Gjermani" (25.02.2011)
» Enrico Preziosi:Genoa-Milito? Nuk mund të përballojme nje tregeti të tillë (28.04.2011)
» Presidenti Moratti do jete neser ne Gjermani (12.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: