Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon" (19.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon"  (19.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon" (19.03.2011)   Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon"  (19.03.2011) EmptySat 19 Mar - 11:33

Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon"  (19.03.2011) 16410

José Mourinho edhe nje here ka shprehur nostalgji per Italine dhe ate cka ka arritur te fitoje me ekipin Zikalter ne kete vend: "Dua te them se futbolli Italian me mungon paksa per ambientin qe percjell ndeshjet dhe pasionin qe arrijne te luhen ato. Cdo ndeshje ne kete kampionat luhet me grinte dhe zemer." Nese un i Mungoj Futbollit Italian ? "Disa thone po, ndersa disa te tjere jo... Nuk mund te mendoj me koken e te tjerve e te pranoj analizat e tyre."
Mundesia per te gjetur Interin ne Finalen e Wembley ? "Nuk do te me pelqente dicka e tille. E Dua Interin. Une jam nje trajner profesionist dhe nese do te me dilte perpara nje perballje e tille, sigurisht qe do ta luaja. Do te ishte e veshtire per mua te pergatisja nje ndeshje kundra shokeve te mij, kunder atyre qe kam arritur te fitoj gjithcka..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho bis: "E Dua INTERIN. Italia Me Mungon" (19.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho Shikon Interin Ne Finale (19.03.2011)
» Mourinho: Nuk e dua Interin ose Chelsean në çerekfinale (17.03.2011)
» Kaka:Mourinho me ka thene per zerat per Interin (14.11.2011)
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
» Moratti: Mourinho u largua nga Italia jo nga Interi 29.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: