Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..." (26.01.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..."  (26.01.2011) Empty
MesazhTitulli: Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..." (26.01.2011)   Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..."  (26.01.2011) EmptyWed 26 Jan - 11:52

Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..."  (26.01.2011) A5fcaf11

Leonardo duket mese i lumtur pas ksaj fitoreje kunder Napolit. "Sinqerisht sonte ne fushen e lojes kam pare nje ndeshje mese te ekuilibruar nga te dyja ekipet. Ne disa momente te ndeshjes lojtare te Napolit mund te them se kane arritur te sulmonin edhe me shume se ne, faktori fushe eshte nje ndihmese ne ndeshje te tilla. Me futjen ne loje te Mariges ne vend te Stankovic dhe Lucios ne vend te Cordobas mund te them se kane qene zevendesime te detyruara per ti bere duke pare edhe demtimet perkatese, te Stankovic nje problem i vogel muskular dhe te Cordobas nje dhimbje ne shpatull. Persa i perket dhimbjeve muskulare qe mesfushori Stankovic ka ndejre ne fushen e lojes nuk na mbetet gje tjeter vecse te presim pergjigjen pas kontrollit te mjekeve.
Pazzini? "Mungojne edhe disa dite nga mbyllja e merkatos, te presim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..." (26.01.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..." (08.05.2011)
» Nagatomo: "Mese i Lumtur Qe do Te Qendroj Tek Inter" (08.06.2011)
» Agjenti i Sneijder: "Asgje Serioze Me Man.Utd. Wes Eshte Mese i Lumtur Tek Inter" (23.05.2011)
» Leonardo: "Mese i Lumtur Per Kete Fitore..." (06.02.2011)
» Ranocchia: "Po Rigjej Formen. Jam Mese i Lumtur" (26.01.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: