Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..." (08.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..."  (08.05.2011)  Empty
MesazhTitulli: Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..." (08.05.2011)    Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..."  (08.05.2011)  EmptySun 8 May - 8:33

Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..."  (08.05.2011)  D5a98b10

Vjen fitorja e 11-te nder 11-te ndeshje te luajtura ne shtepi per Interin e Leonardos. "Fitore qe duhej per te siguruar vendin per Champions League e ardhshme. Kishim kohe qe e prisnim kete arritje ne kete sezon futbollistik. Kemi arritur te tregojme cilesite tona ne kete ndeshje aspak te thjeshte, perballe nje ekipi kompetitiv sic eshte Fiorentina. Mendoj se kjo skuader ka bere mjaft deri me tani, duke pare dhe lodhjen fizike te ndonje lojtari te vecante pas shume ndeshjeve te forta, mund te them se ky grup ka arritur te le pas cdo gje duke treguar nje nivel te larte loje. Kunder Fiorentines duhej te kontrollohej ndeshja ne menyren me te mire, dhe me mire sesa eshte kontrolluar nuk besoj te shkonte, kemi arritur te shenojme 2 gola qe ne pjesen e pare te takimit e me pas ta menaxhonim kete rezultat. Ne ndeshjen e sotme kam ndryshuar dicka ne modulin e lojes, pasi kishim edhe nevoje per freski fizike ne kete ndeshje. Kemi luajtur me nje modul 4-3-1-2, modul qe ka ndryshuar shume edhe gjate lojes. Mund te them qe jam mjaft i lumtur per te riun Coutinho, ka zhvilluar nje ndeshje te madhe ai dhe ka mjaft talent, gje qe i nevojitet shume per te ardhmen."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..." (08.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Leo: "Inter, Cfare Shpirti i Mrekullueshem. Jam Mese i Lumtur..." (26.01.2011)
» Zanetti Kujton: "Jemi Ne Ende Kampionet e Botes Ne Fuqi. Cfare Talenti Sanchez!" (05.05.2011)
» Ranocchia: "Po Rigjej Formen. Jam Mese i Lumtur" (26.01.2011)
» Leonardo: "Mese i Lumtur Per Kete Fitore..." (06.02.2011)
» Nagatomo: "Mese i Lumtur Qe do Te Qendroj Tek Inter" (08.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: