Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..." (30.12.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..."  (30.12.2010) Empty
MesazhTitulli: Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..." (30.12.2010)   Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..."  (30.12.2010) EmptyWed 29 Dec - 22:20

Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..."  (30.12.2010) 16285410

Kjo skuader ka identitetin e saj, lojtaret e dine mjaft mire se c'duhet te bejne, kur duan te luajne dhe si duan te luajne. Detyra qe me perket mua eshte ti vendos ato ne kushtet me te mira per te dhene me te miren e tyre te mundshme ne fushen e lojes. Duhet te kthehemi te bejme gjera te medha ashtu sic ky ekip ka arritur te beje ne keto vite.
Me ish teknikun Zikalter, José Mourinho mund te them se kam arritur te krijoj raporte mjaft te mira, i kam telefonuar keto dite, mendoj se te vish tek Inter pa kaluar José Mourinhon eshte dicka e pamundur. Kemi arritur te flasim per shume gjera se bashku dhe mund te them se jam bazuar ne shume parime te tija duke pare qe eshte nje njeri mjaft inteligjent, eshte nje person qe e njef mjaft mire ambientin Zikalter, mund te them se eshte nje person shpirterisht ketu ne ekipin Zikalter. Jam mjaft i lumtur per ate cka ai me ka thene...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..." (30.12.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rekord i Ri Per Inter Me Cmimet e Lojtareve Me Te Mire Te Uefa Champions League 2009-2010 (27.08.2010)
» Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..." (05.11.2010)
» Materazzi: Tentova ta bind Mourinhon 25.05.2010
» Ancelotti: Kurrë nuk bëhem mik me Mourinhon
» Champions League 2010-2011: Lista e Lojtareve Per Fazen e Pare (02.09.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: