Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..." (05.11.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..."   (05.11.2010) Empty
MesazhTitulli: Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..." (05.11.2010)   Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..."   (05.11.2010) EmptyFri 5 Nov - 6:02

Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..."   (05.11.2010) Wesley10

Wesley Sneijder kthehet te flase per mediat para ndeshjes se neserme me Brescian, nje nga pyetjet qe i eshte drejtuar ka qene mbi mundesine e fitimit te topit te arte nga ana e tij: "Besoj qe fituesi i Topit te Arte do te jete nje midis Meje, Xavit dhe Iniestes. E di qe kam nje mundesi me te madhe per fitimin e ketij trofeu, sezoni i kaluar ka qene me i miri i karrieres time deri me tani. Mund te them se nuk ka mbaruar ende...
I Pyetur Mbi Mourinhon, Sneijder ka thene : "Nje vit me te vlen sa 10 vjet me dike tjeter. Nuk dua te kthehem serisht tek nje klub qe me ka trajtuar keq, keshtu qe nuk do te mund te luaj serisht per Realin ne te ardhmen, nese me kerkohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder: "Nje Vit Me Mourinhon Vlen Shume..." (05.11.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thiago Motta, Nje Rikuperim Qe Vlen Shume Ne Keto Momente... (24.11.2010)
» Fabio Caressa:AC Milan vlen shume pak pa Ibren, Interi i gatshem te perfitoje (20.03.2011)
» Leonardo: "Telefonata Ime Me Mourinhon..." (30.12.2010)
» Benzema: Nuk Kam Probleme Me Mourinhon (25.09.2010)
» Materazzi: Tentova ta bind Mourinhon 25.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: