Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER" (14.12.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER"  (14.12.2010) Empty
MesazhTitulli: Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER" (14.12.2010)   Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER"  (14.12.2010) EmptyTue 14 Dec - 6:53

Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER"  (14.12.2010) E89ff110

"Eshte nje kenaqesi per mua te jem me ekipin ketu ne Abu Dhabi ku do te luajme per Boterorin e Klubeve. Le te mendojme per ndeshjen e neserme, ndeshje qe nese do te arrinim ta fitonim do te na dergonte drejt e ne finale te ketij kompeticioni. Kam ndjekur stervitjet deri me tani te ekipit, jemi mese te motivuar dhe djemte e kerkojne shume kete trofe. Ne karrieren time futbollistike kam arritur te luaj 2 here ne nje kompeticion si ky. Nje nga te cilat kam arritur ta fitoj por atehere ishte paksa ndryshe pasi luhej vetem nje ndeshje finale ndersa tani FIFA ka nderruar disi rregullat duke zhvilluar me shume ndeshje. E rendesishme eshte gjithnje te arrish ta fitosh kete kompeticion, te jep nje prestigj te madh. Mund te them se kemi arritur te kalojme momentin e veshtire qe kemi pasur me demtimet, tani na duhet te kalojme edhe momentin e veshtire me rezultatet e arritura ne keto kohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Figo: "Te Fitojme Per Prestigj. Ne Jemi INTER" (14.12.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Figo,është vështirë por Inter do të triumfoj 22.05.2010
» Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..." (16.12.2010)
» Zanetti: "Dua Qe Te Fitojme Gjithnje" (29.10.2010)
» Shume Urime Per Luis Figo (04.11.2010)
» Cordoba: "Mjaft Me Rendesi Te Fitojme Te Merkuren" (22.11.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: