Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..." (16.12.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..."  (16.12.2010) Empty
MesazhTitulli: Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..." (16.12.2010)   Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..."  (16.12.2010) EmptyThu 16 Dec - 7:31

Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..."  (16.12.2010) E84b9710

"E kam thene gjithnje qe kur jemi te gjithe se bashku jemi mjaft te forte dhe ne ndeshjen e djeshme kunder Seongnam arritem ta tregonim mjaft mire dicka te tille. Mund te them se eshte pare nje demostrim tjeter i skuadres qe ka konfirmuar se don te fitoje ende... Goli i Shenuar Nga Une ? "Thjesht mund te them se kam ndjekur aksionin e militos qe me ka dhuruar nje top te mrekullueshem qe arrita ta shnderroja ne gol, ja dedikoj kete gol gruas time dhe femijeve te mij, 2 mrekulli qe ajo me ka dhuruar. Rezultati i arritur ne ndeshjen e djeshme eshte nje gezim i madh per ne, gjendemi ne finale te ketij kompeticioni dhe kemi mundesine e Arte per ta fituar ate.
Jam mjaft i lumtur per rikthimin ne fushen e lojes te Diego Militos, Chivuse dhe Julio Cesar, kur jemi te gjithe se bashku ne fushen e lojes jemi mjaft te forte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti: "Kur Jemi Te Gjithe Se Bashku Jemi Te Forte..." (16.12.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti: "Walter, Jemi Te Gjithe Me Ty" (06.11.2010)
» Moratti: "Te Gjithe Se Bashku, Per Te Dhene Me Shume" (15.11.2010)
» T.Motta:"Une jam mire , ne jemi te forte" (12.11.2011)
» Coutinho ne mesnate : "Jemi te gjithe ne festen e Julio Cesar" (07.09.2011)
» Zanetti: "Ky Eshte Interi Qe Te Gjithe Njohin" (01.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: