Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010) Empty
MesazhTitulli: Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010)   Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010) EmptySun 19 Sep - 5:36


Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010) Bbbbbby


Menaxheri i Interit, Rafa Benitez, nuk është vonuar dhe i është kundërpërgjigjur menjëherë rivalit të tij të përbetuar, Sir Alex Ferguson, pas sulmit të këtij të fundit se tekniku spanjoll është fajtori prapa dështimit të Liverpoolit.
“Sinqerisht, unë jam i befasuar që një menaxher aq me përvojë dhe aq i rëndësishëm si ai ka mundur të flasë kësolloj gjërash për mua, duke marrë parasysh se unë jam në Itali vetëm që tri muaj”.
“Unë vetëm mund të shtoj se tifozët e Liverpoolit e dijnë gjithë tregimin dhe e dijnë të vërtetën. Ata gjithashtu e dijnë se është e lehtë të gjykosh, kur ke qenë në krye të një klubi për 24 vite”, deklaroi Benitez.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez unë jam i Mencur (17.06.2010)
» Benitez: Nuk jam Mourinho 15.06.2010
» Benitez: "I Lojtareve Ky Titull..." (22.08.2010)
» Benitez nuk transferohet te Interi 04.06.2010
» Benitez: "Deshire Per Te Fituar..." (25.11.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: